Return to site

dieeetaaa diecie nierówna

No dobra, my i nasze grube dupki zrobiliśmy badania i już wiemy, że jestemy zdrowi, więc trzeba wziąć tyłek w troki i brać się za dietę.

Co to w ogóle znaczy dobra dieta? w przypadku braku zaburzeń hormonalnych powinna być zbilansowana i redukcyjna pod względem kalorii. Tutaj nie potrzebujesz pomocy dietetyka, wystarczą podpowiedzi online, a w wersji dla leniwych - diety online, które wszystko Ci ułożą i wygenerują nawet listę zakupów!!!

Kolejną opcją jest poszukanie w internecie suplementów diety. Ja zaufałam informacjom umieszczonym na:  http://www.zdrowienazdrowie.pl/tabletki-na-odchudzanie/zielona-kawa-opinie/ . Jestem maniaczką kawy, zielony kolor mi nie przeszkadza. Trzeba jednak pamiętać, że sam suplement za ciebie nie schudnie. Ciężka praca to podstawa.

Jeśli jednak masz Haszimoto albo inne problemy hormonalne, zgłoś się do specjalistycznego dietetyka. Tak zrobiłam ja i dzięki temu nauczyłam się, jakie konkretne zasady są konieczne dla mnie i mojego skopanego organizmu. I tyłek coraz mniejszy yeeeeyyyyy :D